BAŞARILARIMIZ

TEOG Şampiyonu Medeniyet Okulları

en-malatya-1kapla-1masa-tenisi-1

taekwandoodel-1

mirasmodel-1

 

* Analiz Yayınları Türkiye geneli yapılan Deneme Sınavlarında büyük başarı

 

 

  • 2016 YILI KAPLA TURNUVASI   İLÇE ŞAMPİYONLUĞU

  • 2016 YILI MALATYA BELEDİYESİ   ULUSAL  RESİM YARIŞMASI MANSİYON ÖDÜLÜ

  • 2016 Yılı OKULLAR ARASI  Masa Tenisi  Türkiye ŞAMPİYONASI’nda 3.lük

  • 215-2016 Okullar Arası Küçük Erkekler  Masa Tenisi İstanbul Şampiyonu

  • 2013 – 2014 İstanbul Masa Tenisi Okul Müsabakaları Erkek Takımı   – İl Birinciliği 
  • İBB Başkanlığı Kupası Okullar Arası Spor Şöleni Badminton Turnuvası Küçükler  – En Centilmen Okul Ödülü
  • 2012 – 2013 Sultangazi Belediyesi & İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Yıldız Erkekler  Masa Tenisi Turnuvası – Birincilik
  • 2012 – 2013 Sultangazi Belediyesi & İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Genç Erkek Masa Tenisi TurnuvasıBirincilik
  • İstanbul Okullar Arası Masa Tenisi – Erkek Takımı Birincilik (10 – 14 Aralık)
  • 2012 – 2013 Sakarya Okul Sporları Genç Erkekler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası – Üçüncülük
  • 2012 – 2013 Okul Sporları Türkiye Şampiyonası Masa Tenisi Genç Erkekler – Dördüncülük
  • 2012 – 2013 Çorum Okul Sporları Gençler Masa Tenisi Grup Yarışmaları – Birincilik 
  • 2011 – 2012 İstanbul Okullar Arası Masa Tenisi Genç Erkekler – İkincilik
  • 2011 – 2012 G.S.B. Spor Genel Müdürlüğü Okullar Arası Masa Tenisi Yıldız Erkekler – Grup Birinciliği (Samsun)
  • 2011 – 2012 İstanbul Masa Tenisi İlköğretim II. Kademe Yıldızlar Takımı -Erkek Tk. İl Birinciliği 
  • 2011 – 2012 Okullar Arası Yıldız Erkekler Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası – Birincilik
  • 2011 – 2012 Yalova Grup Merkezi – Grup İkincilik
  • 2010 – 2011 Okullar Arası Yıldız Erkekler Masa TenisiBirincilik )
  • 2010 – 2011 Sivas Okullar Arası Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası Yıldız Erkeler – Üçüncülük
  • 2004 – 2005 İl Satranç Turnuvası Kızlar – Üçüncülük
  • 2004 – 2005 Kaymakamlık Atletizm Yarışması Küçük Kızlar Takımı – Üçüncülük

 

MEDENİYET

OKULLARI

KÜLTÜREL BAŞARILAR (İLÇE, İL, ÜLKE, DÜNYA)

  • *2009 Coşmaya Matematik Şenliği – Bronz Madalya
  • *2009 5. Fen Yarışması 7. Sınıflar Bronz Madalya
  • *2007 4. İstanbuluşum Şehircilik Proje Yarışması – Gümüş Madalya

 

[sgmb id=”1″]