Teog Birincisi Medeniyet Okullarından

2016-2017 Eğitim-öğretim yılında “Medeniyet Okulları” yine ne kadar başarılı ve deneyimli olduğunu gösterdi.

Teog’da %92 gibi üstün bir başarıya ulaşan okulumuz başarının adresi haline gelmiş oldu. 26 yıllık deneyiminin bu başarıda önemli rolü olduğunu söylemek mümkündür. Gayretli olmanın ve disiplinli hareket etmenin önemli olduğu prensibini elinden bırakmayan okulumuz elde edilen başarının tesadüf olmadığını gözler önüne sermiştir.

Okulumuzun gerek velilerle gerekse öğrencilerimizle olan ilişkisi ve işbirliği başarının merdivenlerini adım adım ve sağlam bir şekilde çıkmasını sağlamıştır. Öğretmen ,veli, idare –veli,idare-öğrenci ve öğretmen-öğrenci işbirliğinin iyi bir şekilde koordine edilmesinin gelinen bu noktaya katkısının büyük olduğunu söyleyebiliriz. Tecrübeli bir geçmişi olan okulumuz başarılı olmayı hiçbir zaman tesadüflere bırakmamıştır.

Hem akademik hem de sosyalleşme adına öğrencileri başarıya ulaştırmayı hedefleyen okulumuz bunu deneyimli öğretmen ve idari kadrosuyla başarmıştır. Ülkemize hem yetenekli hem de ahlaklı bireyler kazandırmaya devam etmiştir.

Medeniyetli olmanın ayrıcalıklarını  yakalamak ve başarının anahtarını cebinize koymak için Medeniyet Okulları ‘nın bireyi olmak yeterlidir.