Medeniyet Okulları Yine Şampiyon

Paylaşın:

Her yıl masa tenisi müsabakalarına damgasını vuran Özel Medeniyet Okulları bu yılda Yıldız Erkeklerde İstanbul şampiyonu olmuştur.

12.12.2016 Tarihinde başlayan müsabakalarda 2. Bölge Şampiyonasında sırasıyla Nail Reşit Ortaokulunu 3-0’la , İstek Atanur Oğuz Ortaokulunu 3-0’la , Ali Cevat Özyurt Ortaokulunu 3-0’la , Fetihtepe Ortaokulunu 3-0’la ve Final maçında Şişli Terakki Ortaokulunu 3-1’le geçerek yenilgisiz 2. Bölge Şampiyonu olmuştur.

Bölge Şampiyonası sonrasında İstanbul İl Birinciliği Müsabakaları yapılmıştır. Bu maçlarda Özel Medeniyet Okulları Sırasıyla, Mehmet Akif Ortaokulunu 3-0’la, Özel Koç Okullarını 3-1’le ve final maçında Özel Şişli Terakki Ortaokulunu 3-0’la geçerek yine namağlup İstanbul İl Şampiyonu olmuştur.

Özel Medeniyet Okulları olarak İstanbul İl Şampiyonu olan Yıldız erkekler Masa tenisi takımı oyuncuları Tarık Saim Özbek, Arif Emre Akkurt , Miraç Batuhan Koç ve Ömer Faruk Göksu’yu Başarılarından dolayı kutlar . İleride yapılacak olan grup maçlarında ve Türkiye Şampiyonası Maçlarında Başarıların devamını diliyoruz.

 

Okulumuzun başarısı gazete manşetlerine yansıdı.

 

İlgili haber

 

İlgili haber

Top twitterfacebooklinkedin linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram